Menu
Terma - grzejniki łazienkowe

TERMA

Terma to jeden z największych producentów grzejników w Europie. W swojej ofercie posiada grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, żeliwne, czy aluminiowe. Jednak to produkcja grzejników łazienkowych i ponad 25-letnie doświadczenie pozwoliło na dynamiczny rozwój i wzrost obrotów firmy. Ofertę Termy można znaleźć w ponad 40 krajach na całym świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Terma wprowadza cyklicznie na rynek nowe modele, które podążają za aktualnymi trendami w budownictwie, a współpraca z projektantami i inżynierami owocuje powstawaniem wspaniałych i praktycznych produktów. Firma w pełni wykorzystuje obecność Polski w systemie pełno rynkowym oferując swoim Partnerom handlowym pełne wsparcie, a Konsumentom najlepszy produkt w dobrej cenie.

Grzejniki łazienkowe od Termy znalazły uznanie nie tylko wśród klientów detalicznych, ale także designerów i przedsiębiorców, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta barw Terma spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Oprócz tradycyjnych grzejników podłączonych do instalacji CO, Terma oferuje grzejniki elektryczne oraz wodno-elektryczne, w których można zamontować grzałkę elektryczną mająca dogrzać łazienkę w okresach grzewczych przejściowych.

Grzejniki łazienkowe Terma zgodne są z aktualnymi normami polskimi i europejskimi, w szczególności z normą PN-B-02414 oraz PN-93/C-04607. Posiadają deklarację zgodności oraz oznakowanie CE,  zgodnie z dyrektywami UE, tj, dyrektywa niskonapięciowa czy dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej EMC. Terma udziela 8 lat gwarancji na powłokę i szczelność grzejników stalowych, 3 lata gwarancji na powłokę grzejników chromowanych, 2 lata na powłokę grzejników odlewanych.