Menu
Grzejnik firmy Kermi Credo-Half

Credo - Half (Kermi)

Credo - Half to świetna propozycja do każdej łazienki, której właściciele nie chcą stosować rozwiązań tradycyjnych i przewidywalnych. Nowoczesność, estetyka i ponadczasowość to, w połączeniu z doskonałymi parametrami technicznymi, wszystkie cechy, decydujące o najwyższej klasie grzejnika.

Credo - Half
Credo - Half

Grzejnik zaprojektowany został z myślą o wnętrzach minimalistycznych i oryginalnych. W jego przypadku to asymetria sprawia, że nie da się go nie zauważyć; poziome, subtelne profile grzewcze zamontowane zostały z jednej strony kolektora, który przykryty został z kolei estetyczną maskownicą. Dzięki niej ukryte zostały przyłącza, a cała konstrukcja łagodnie i harmonijnie łączy się ze ścianą. Warto wiedzieć również, że wyjątkowe wykonania dwukolorowe pozwolą na wybranie dwóch oddzielnych barw, dla maskownicy oraz profili.

Grzejnik Credo-Half
Grzejnik Credo-Half

Dane techniczne

Credo - Half dostępny jest w trzech wersjach zasilania: podłączany do instalacji centralnego ogrzewania, uzupełniony o grzałkę elektryczną, oraz zasilany całkowicie elektrycznie. Dwa ostatnie rozwiązania pozwolą na użytkowanie grzejnika bez względu na trwanie sezonu grzewczego.

Model dostępny jest w dwóch długościach: 460 mm, 610 mm, trzech wysokościach: 1086 mm, 1466 mm, 1884 mm, oraz głębokości równej 51 mm.

Credo-Half Rysunek Techniczny
Credo-Half Rysunek Techniczny