Menu
Grzejnik Tabeo Kermi

Tabeo - Kermi

Tabeo to grzejnik dla tych, którzy poszukują doskonałego połączenia funkcjonalności, prostoty i estetyki. Model stworzony został do wnętrz o nowoczesnym, minimalistycznym wystroju, które zarówno ogrzeje, jak i ozdobi.

Masywne, poziome profile grzewcze Tabeo ułożone zostały blisko siebie, dzięki czemu model przypomina geometryczną bryłę; funkcjonalności dodają mu zaś występujące rury, które odgięte są do przodu, stanowiąc idealne wieszaki na ręczniki. Nic więc dziwnego, że Tabeo został laureatem prestiżowego konkursu „iF Design Award”.

Wymiary

Aby z łatwością móc dopasować Tabeo do rozmaitych zapotrzebowań i metraży, producent stworzył kilka wersji o różnych wymiarach. Dostępne szerokości to: 500 mm, 600 mm, 750 mm, wysokości zaś: 1197 mm, 1437 mm, 1757 mm. Głębokość wynosi 51 mm.

Rysunek Techniczny Tabeo
Rysunek Techniczny Tabeo

Warianty

Tabeo dostępny jest w trzech wersjach, ułatwiających dopasowanie do wszelkich wymagań. Grzejnik produkowany jest w wersji z niezwykle popularnym podłączeniem dolnym 50 mm. W Tabeo - V głowica termostatyczna znajduje się na poręcznej wysokości z lewej lub prawej strony, Tabeo - E zasilany jest zaś całkowicie elektrycznie - co pozwala na swobodne korzystanie z niego przez okrągły rok.