Menu
Irsap - grzejniki łazienkowe

IRSAP

 

Irsap jest włoskim producentem, który już od 1963 specjalizuje się w produkcji grzejników stalowych. Historia Firmy opiera się na chęci poszukiwania nowoczesnych technologi, stworzenia innowacyjnych produktów, które nie tylko są funkcjonalne, ale także estetyczne, trwałe i przyjazne środowisku naturalnemu. Irsap dostosowuje swoje projekty do potrzeb ludzi i dba o detale na każdym etapie produkcji i dystrybucji. To sprawią, iż jest niezawodnym partnerem zarówno dla odbiorców indywidualnych, przez hurtowników, po sektor projektantów i designerów.

Irsap posiada swoje odziały handlowe w wielu krajach Europy i Świata. Połączenie różnych doświadczeń i współdziałanie międzynarodowe zbudowało markę, która przy produkcji stosuje zaawansowane technologie i nowoczesne rozwiązania.

Grzejniki łazienkowe od Irsap to duża różnorodność wymiarów i bogata paleta farb, a przy tym możliwość doboru wielu akcesoriów, kształtów profili, czy mocy grzewczych.Nowoczesne grzejniki łazienkowe nie tylko ogrzewają pomieszczenie – pełnią także funkcję suszarki do ręczników, wieszaka, czy nawet ścianki działowej.  Oprócz tradycyjnych grzejników podłączonych do instalacji centralnego ogrzewania, Irsap oferuje grzejniki elektryczne oraz wodno-elektryczne, w których można zamontować grzałkę elektryczną.

Grzejniki łazienkowe Irsap posiadają certyfikaty aktualnie obowiązujących norm EN 442, a produkcja jest certyfikowana systemem jakości ISO 9001: 2008. Grzejniki objęte są gwarancją 5 lat, a na grzejniki z serii Tesi 10 lat. Każdy grzejnik jest starannie opakowany i zabezpieczony specjalnymi osłonami przeciw zarysowaniom, odpornymi na wstrząsy podczas transportu.