Menu
Wykończenia specjalne grzejników

Wykończenia specjalne grzejników

Kolor grzejnika to nie tylko podstawowe palety barw, które zaoferował producent, ale również rozmaite wykończenia specjalne. Umożliwiają one osiągnięcie bardziej intrygującego i nietypowego efektu, a przy tym dopasowanie do każdego z indywidualnych gustów.

Doskonałym przykładem na możliwość tak dużej personalizacji jest grzejnik Terma - Case Slim. To z pozoru prosty wariant z płaskim frontem; pozwala jednak na wybranie jednego spośród aż pięciu rodzajów powierzchni. Marka zaoferowała standardowe kolory RAL, ale również pokrycie frontu modelu lustrzaną taflą, jak i niezwykłą powłoką betonową. To rozwiązania, które z całą pewnością wyróżnią Case Slim na tle konkurencji, jak i całego wnętrza.

 

Grzejnik z dekoracyjną powierzchnią - Cae Slim Terma
Grzejnik z dekoracyjną powierzchnią - Cae Slim Terma

 

Tego rodzaju wykończenia pozwalają na dopasowanie grzejnika do każdego ze stylów aranżacji - od klasycznej elegancji, po minimalistyczny modernizm. Pomogą też w ukryciu rozmaitych mankamentów pomieszczenia, jak i zamienienia jego wad w zalety - grzejnik, wyposażony w lustro nie tylko posiada więcej praktycznych funkcji na co dzień, ale także wizualnie powiększy i rozświetli wnętrze nawet o skromnym metrażu.

Niektórzy producenci dodają swym grzejnikom jeszcze więcej funkcji (w tym właśnie Terma): po modelach pokrytych odpowiednią szybą można pisać czy rysować, a także wyposażać je w indywidualnie dobrane grafiki.

Pająk, również stworzony przez Termę, wyróżnia się zaś dzięki użytemu materiałowi - miedź zapewnia piękną grę ze światłem oraz pokrycie się szlachetną patyną.

 

Miedziany grzejnik Terma - Pająk
Miedziany grzejnik Terma - Pająk

 

Trzeba jednak pamiętać, że każde z wykończeń i kolorów może nieznacznie różnić się od tego, jak wygląda w rzeczywistości - chociażby ze względu na ustawienia monitora.

Zapisz