Menu
Fina Bar Zehnder

Fina Bar - Zehnder

Grzejnik z płaskim frontem to jedno z bardziej uniwersalnych rozwiązań do każdego domu. Nie wszyscy wyobrażają go sobie jednak w łazience; projektanci Zehnder udowodnili, że także tam wykaże się funkcjonalnością i doskonałą jakością.

Podłączenia grzejnika Fina Bar
Podłączenia grzejnika Fina Bar

Fina Bar to właśnie taki model. Elegancki, łagodny i harmonijny, dopasuje się do naprawdę rozmaitych wystrojów. Może stanowić jedność z tłem, bądź wyraźny kontrast - w zależności od doboru koloru; wybór jest zaś ogromny - spośród niemal wszystkich odcieni i powierzchni Zehnder. Co więc sprawia, że produkt nada się również do łazienki?

To proste - Fina Bar wyposażona jest w chromowany uchwyt, który nie tylko dopełnia jej wygląd, ale również umożliwia swobodne wieszanie i suszenie nań ręczników.

Zasilanie

Kolejnym, ogromnym atutem grzejnika jest możliwość doboru najodpowiedniejszego zasilania. Fina Bar dostępna jest bowiem w wersji podłączanej do instalacji centralnego ogrzewania (przyłącze dolne środkowe 50 mm), ale również takiej, która zasilana jest całkowicie elektrycznie. To rozwiązanie zagwarantuje pracę grzejnika przez okrągły rok (bez względu na sezon grzewczy).

Osłony boczne grzejnika dopasować można do jego różnych odległości od ściany, co czyni go jeszcze bardziej estetycznym i praktycznym. Możliwość pracy w instalacjach niskotemperaturowych z pewnością sprawi, że Fina Bar zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Rysunek Techniczny Fina Bar
Rysunek Techniczny Fina Bar