Menu
Kleo Bar - Zehnder

Kleo Bar - Zehnder

Tym, którzy poszukują grzejnika do łazienki o maksymalnych możliwościach personalizacji, utrzymanego w eleganckim, ale neutralnym stylu, z pewnością wpadnie w oko model Kleo Bar, stworzony przez markę Zehnder.

Na pierwszy plan z pewnością wysuwa się ponadczasowa, klasyczna budowa grzejnika. Nie istnieje chyba wnętrze, do którego Kleo Bar nie mógłby się dopasować. Dotyczy to zarówno samego designu, jak i konstrukcji - dzięki modułowej formie, ilość dostępnych rozmiarów grzejnika jest naprawdę imponująca. Możliwość wyboru spośród wielu barw i powierzchni Zehnder ułatwi zaś dopasowanie do kolorystyki pomieszczenia.

Kleo Spa firmy Zehnder
Kleo Bar firmy Zehnder

Kleo Bar posiada smukłe, pionowe profile grzewcze, po wyposażeniu w praktyczną poręcz zmienia się jednak w doskonałą i niezawodną suszarkę na ręczniki. Tym bardziej, że produkowana jest w wersji wodnej, wyposażonej w najpopularniejsze przyłącze - dolne środkowe o rozstawie osi równym 50 mm.

Ogromną zaletą grzejnika Kleo Bar jest możliwość pracy również w instalacjach niskotemperaturowych, a także duży udział energii oddawanej przez łagodne promieniowanie.

Kleo Bar Schemat Techniczny
Kleo Bar Schemat Techniczny