Menu
Grzejnik Nobis Zehnder

Nobis - Zehnder

Nobis to drabinka łazienkowa, która w niczym nie przypomina tradycyjnych przedstawicieli tej kategorii. Fani stylu retro, elegancji i ponadczasowości z pewnością nie przejdą obok niej obojętnie.

Grzejnik utrzymany został bowiem w subtelnej stylistyce vintage. Nie oznacza to jednak, że sprawdzi się jedynie we wnętrzach o oldschoolowym charakterze - przeciwnie. W nowoczesnych loftach i minimalistycznych pomieszczeniach stanowić będzie doskonały, intrygujący kontrast, również dzięki pokryciu połyskującą powłoką galwaniczną.

Grzejnik Nobis
Grzejnik Nobis

Budowa

Nobis ma formę prostokątnej ramy o zaokrąglonych kątach; wszystkie elementy grzejnika mają przekrój okrągły. Poziome profile grzewcze umieszczono wewnątrz konstrukcji tak, by zachować pomiędzy nimi odpowiednie, dość duże i rytmiczne odstępy.

Możliwość wyboru spomiędzy zasilania wodnego (podłączenie dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm) i elektrycznego pozwoli na optymalne dopasowanie modelu do potrzeb. Należy pamiętać, że warianty wyposażone w grzałkę elektryczną gwarantują pracę bez względu na sezon grzewczy.

Grzejnik Nobis
Grzejnik Nobis