Menu
Grzejnik Vitalo Spa

Vitalo Spa - Zehnder

Vitalo Spa to nietypowe podejście do formy grzejnika z płaskim frontem. Stanowi kolejny dowód na to, że model tego typu sprawdzi się w naprawdę każdej sytuacji, nie tylko ogrzewając wnętrze, ale i zapewniając mu doskonały design i estetykę.

Model, stworzony przez markę Zehnder posiada zupełnie gładką płytę czołową; nie jest jednak zupełnie prostokątny. Jego zaokrąglone rogi i „obła” forma sprawiają, że Vitalo Spa jest łagodny i harmonijny.

Grzejnik Vitalo Spa
Grzejnik Vitalo Spa

Możliwość wykonania go w niemal wszystkich powierzchniach i kolorach Zehnder sprawi, że grzejnik będzie mógł dopasować się do ścian, „wtapiając” w tło, bądź zdecydowanie odciąć się na ich tle, dzięki zastosowaniu kontrastowych, zdecydowanych barw. Zabiegi tego typu sprawdzą się świetnie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Jeden lub dwa poziome otwory w powierzchni grzejnika sprawiają, że jest on doskonałym wyborem właśnie do łazienki. Są bowiem alternatywą dla profili w modelach drabinkowych, nie wystają przed powierzchnię grzejnika i gwarantują niepowtarzalny design. Suszenie i wieszanie nań ręczników będzie wygodne i bezproblemowe.

Schemat techniczy grzejnika Vitalo SPA
Schemat techniczy grzejnika Vitalo SPA

Grzejnik Vitalo Spa dostępny jest w wersji wodnej (podłączenie dolne 50 mm) i elektrycznej. Łatwą instalację wersji podłączanej do instalacji CO zapewni opcjonalny zestaw montażowy EasyFit.