Menu
Grzejnik Icaro firmy Kermi

Icaro - Kermi

Icaro to nowa jakość wśród grzejników łazienkowych. Stanowi dowód na to, że modele tego typu to nie tylko czysta funkcjonalność i zachowawcza forma, ale również niepowtarzalny design i okazja do wyposażenia łazienki w dodatkowy, stylowy akcent.

Icaro jest standardową drabinką łazienkową tylko z definicji. Pojedynczą, metalową rurę wygięto tak, by asymetrycznie zamontowana na kolektorze stanowiła poziome profile grzewcze - odpowiednie do wieszania i suszenia ręczników.

Grzejnik Icaro
Grzejnik Icaro

Model dostępny jest także w wersji chromowanej, która doskonale podkreśli chłodną estetykę wnętrza, w którym przeważa metal i szkło. Dużym udogodnieniem jest też możliwość wyboru spośród zasilania wodnego, ale również opcjonalnego wodno - elektrycznego lub całkowicie elektrycznego.

Grzejnik Icaro
Grzejnik Icaro

W standardzie grzejnik wykonywany jest w wersji wodnej podłączanej przyłączem 50 mm, ukrytym za osłoną, oraz wyposażonej w zintegrowaną głowicę termostatyczną. Należy pamiętać, że grzejnik Icaro może zostać dowolnie odwrócony tak, że kolektor znajdzie się po lewej lub prawej stronie.

 

Model produkowany jest w dwóch wysokościach: 1446 mm, 1866 mm, długościach 400 mm i 600 mm, oraz głębokości 58 mm.

Grzejnik Icaro - Rysunek Techniczny
Grzejnik Icaro - Rysunek Techniczny