Menu
Grzejnik Ideos firmy Kermi

Ideos - Kermi

Jeśli należycie do grona fanów odważnego, futurystycznego designu, Waszą uwagę z pewnością przyciągnie grzejnik Ideos. Stworzony przez markę Kermi, stanie się nie tylko źródłem ciepła w łazience, ale i jego oryginalną, niepowtarzalną ozdobą.

Forma

Modelu Ideos raczej nie można nazwać tradycyjną drabinką łazienkową, choć posiada wszystkie jej praktyczne cechy. Składa się bowiem z charakterystycznych, „gwiaździstych” modułów, łączących się w intrygującą sieć - doskonałą zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Ukształtowanie grzejnika stwarza bowiem świetną możliwość używania go jako wieszaka i suszarkę na ręczniki czy pranie.

Informacje techniczne

Grzejnik Ideos produkowany jest w kilku wysokościach: 776 mm, 1151 mm, 1526 mm, 1901 mm, zaś w wersji zaworowej: 758 mm, 1133 mm, 1508 mm, 1883 mm; długość wynosi 508 mm lub 758 mm, głębokość zaś: 35 mm.

Grzejnik Ideos Rysunek Techniczny
Grzejnik Ideos Rysunek Techniczny

Dużym atutem modelu jest możliwość wyboru zasilania, spośród tradycyjnego wodnego, wodno - elektrycznego, a także całkowicie elektrycznego. Ideos może zostać podłączony przyłączem dolnym standardowym, bądź niezwykle estetycznym przyłączem dolnym 50 mm (Ideos - V).

Warto zastanowić się też nad wyposażeniem grzejnika w dodatkowy haczyk, obręcz, lub poręcz na ręczniki, które jeszcze bardziej zwiększą jego funkcjonalność.