Menu
Grzejnik Ambra R

Ambra R - Instal Projekt

Grzejnik drabinkowy Ambra R to wariant, który z pewnością nie ograniczy możliwości aranżacyjnych wnętrza; wszystko dzięki jego ogromnej uniwersalności, pozwalającej na dopasowanie go zarówno do pomieszczeń minimalistycznych, jak i bardziej klasycznych.

To z pewnością model, który zapewni Waszej łazience maksimum funkcjonalności i przestrzeń doskonałą do wieszania i suszenia ręczników.

Uniwersalna forma

Ambra R zbudowana została z pionowych kolektorów o przekroju w kształcie litery „D” 30 mm x 40 mm; w jednej linii z nimi umieszczono poziome profile grzewcze o przekroju okrągłym - średnicy 22 mm. Dzięki temu, że wygięto je w łagodne łuki, całość sprawia wrażenie bardziej harmonijnej i subtelnej. Optymalne odstępy między elementami pozwalają na swobodne wieszanie mokrego prania.

Grzejnik produkowany jest w dwóch szerokościach: 500 mm, 600 mm, głębokości 103 mm - 117 mm, oraz wysokości równej 682 mm - 1650 mm. Moc, przy parametrach 75/65/20, wynosi od 288 W do 735 W.

Model wykonany jest z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej i pokryty powłoką lakierniczą - w standardzie w kolorze białym silk - podłączany przyłączem dolnym standardowym (opcjonalnie krzyżowym). Maksymalne ciśnienie robocze Ambry R wynosi 1,0 MPa, a dopuszczalna temperatura jego pracy: 95 stopni Celsjusza.