Menu
Grzejnik Nameless

Nameless - Instal Projekt

Nameless to zdecydowanie grzejnik dla tych, którzy nie chcą gościć w swych łazienkach nudy i przewidywalności. W takim przypadku, połączenie drabinkowej formy z asymetrią zawsze jest dobrym rozwiązaniem, doskonale pasującym do nowoczesnej armatury łazienkowej.

Budowa

Profile grzejnika Nameless są dość masywne, mają przekrój 70 mm x 11 mm i umieszczone są na pionowych kolektorach 30 mm x 30 mm - mogą być zwrócone w lewą lub prawą stronę. Pamiętano, by zachować pomiędzy nimi odpowiednie odstępy, ułatwiające wygodne suszenie ręczników. Proponowane podłączenie to dolne o rozstawie osi 50 mm; istnieje również możliwość współpracy z grzałką elektryczną, która zapewni wnętrzu ciepło przez okrągły rok.

Nameless produkowany jest w dwóch szerokościach: 500 mm i 600 mm oraz wysokościach od 930 mm do 1824 mm; głębokość od 94 mm do 104 mm. Moc grzejnika (przy parametrach 75/65/20) wynosi od 366 W do 740 W. Całość wykonana została z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej i pokryta powłoką lakierniczą w kolorze standardowym białym silk. Maksymalne ciśnienie pracy modelu wynosi 0,4 MPa, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy - 95 stopni Celsjusza.