Menu
Grzejnik Omega X

Omega X - Instal Projekt

Omega X to grzejnik łazienkowy Instal Projekt; jak zapewnia producent, Omega X przygotowana jest na naprawdę wiele wyzwań.

Charakteryzuje się ogromną uniwersalnością i możliwością dopasowania zarówno do wnętrz eleganckich, jak i minimalistycznych i nowoczesnych. Jego ponadczasowa forma łączy w sobie funkcjonalność i estetykę.

Poziome profile grzewcze grzejnika mają przekrój okrągły o średnicy 28 mm; opierają się na kolektorach o przekroju kwadratowym (35 mm x 35 mm). Rozłożono je tak, by pomiędzy poszczególnymi elementami znajdowały się większe przerwy, umożliwiające wygodne wieszanie i suszenie ręczników.

Omega X wykonana została z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej i w standardzie pokrywana jest powłoką lakierniczą w kolorze białym silk, szczególnie jednak korzystnie prezentować się będzie w ciemnych i nasyconych barwach. Podłącza się ją przyłączem dolnym standardowym lub bocznym 500 mm, możliwe jest również podłączenie krzyżowe. Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 1,0 MPa, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy - 95 stopni Celsjusza. Omega X osiąga moc (przy parametrach 75/65/20) równą 396 W - 630 W. Dostępna jest w wysokościach 709 mm - 1205 mm oraz szerokości równej 535 mm.