Menu
Grzejnik Purmo Leros

Leros - Purmo

Grzejnik Leros to coś dla fanów odważnego wzornictwa. Nowoczesna drabinka łazienkowa charakteryzuje się designem tak oryginalnym, że z całą pewnością pojawić się może także w holach czy salonach.

Budowa

Leros swą formą przypomina szkielet – wszystko ze względu na odpowiednie rozmieszczenie elementów. Poziome profile grzewcze zamocowano na kolektorach od frontu i pozostawiono pomiędzy nimi dość duże odstępy, ułatwiające suszenie ręczników. Całość wykonana została z wysokogatunkowej stali; grzejnik zasilany jest wodnie, jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 bar (ciśnienie próbne równe 13 bar), zaś temperatura pracy – 110 stopni Celsjusza.

Kolorem standardowym grzejnika jest biały RAL 9016 – pozostałe barwy RAL oraz odcienie metaliczne dostępne są na zamówienie. W zestawie wraz z modelem Leros znajduje się odpowietrznik GW 1/2”, cztery zawieszenia, trzy korki GW 1/2”, kołki i śruby.

Leros grzejnik Purmo
Leros grzejnik Purmo

Dostępne podłączenia hydrauliczne to dolne środkowe 50 mm oraz dolne standardowe, należy jednak pamiętać, że:

moc grzejnika dla podłączenia z wykorzystaniem skrajnych podłączeń jest mniejsza, niż przy podłączeniu środkowym – z powodu braku przepływu wody przez dolne kolektory.

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

poziomy rozstaw zawieszeń (mm)

pionowy rozstaw zawieszeń (mm)

rozstaw przyłączy (mm)

600

1224

500

924

50

600

1812

500

1512

50