Menu
Grzejnik nierdzewny Kraków - HeatPoint

Kraków - HeatPoint

Kraków to grzejnik idealny do każdej łazienki, w której istotne jest przemyślane wykorzystanie przestrzeni i funkcjonalność, ale również najwyższa jakość i duża wydajność.

Grzejnik nierdzewny z podgrzewanymi półkami - Kraków
Grzejnik nierdzewny z podgrzewanymi półkami - Kraków

Drabinka zaprojektowana została przez markę HeatPoint, specjalizującą się w produkcji grzejników nierdzewnych. Praktyczny model Kraków spełnia więc wszelkie wymagania techniczne, pozostając przy tym estetycznym i wdzięcznym dodatkiem.

Materiał

Jak już wspomnieliśmy, znakiem rozpoznawczym marki jest jakość jej wariantów nierdzewnych. Z tego też materiału stworzony został model Kraków. Doskonała „nierdzewka”, wykorzystana do jego wykonania, gwarantuje wysoką odporność na korozję, możliwość montażu w otwartych układach centralnego ogrzewania, a także pomieszczeniach o dużej wilgotności. Umożliwia przy tym rezygnację ze standardowego lakierowania powierzchni, na rzecz dwóch, gustownych wykończeń: stali polerowanej i szczotkowanej.

Informacje techniczne

Grzejnik Kraków podłączany jest przyłączem dolnym standardowym, dolnym centralnym o rozstawie 50 mm, a także bocznymi o rozstawie 500 mm. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 16 bar, temperatura pracy zaś – 100 stopni Celsjusza. Produkowany jest w dwóch rozmiarach, każdy wyposażony w trzy praktyczne półki, mogące służyć także za wieszaki.

Rysunek techniczny grzejnika Kraków
Rysunek techniczny grzejnika Kraków

Wysokość (mm)

Szerokość (mm)

Moc (75/65/20)

900

532

556

1200

532

742