Menu
Grzejnik IRSAP - FORMA

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne Forma – Irsap

Forma to linia grzejników ozdobnych, stworzonych przez projektantów włoskiej marki Irsap. Charakteryzują się nowoczesną linią i dedykowane są do wnętrz utrzymanych w klimacie nowoczesnej elegancji. Składają się z długich, cienkich profili grzewczych, poprzeplatanych gdzieniegdzie otworami prostokątnymi lub kwadratowymi w formie „okienek”. Cieszy się dużą popularnością dzięki wielu możliwościom montażowym, wariantom kolorystycznym oraz opcjom podłączeń.

Maksymalne ciśnienie robocze każdego z nich równe jest 8 barom, natomiast maksymalna temperatura pracy – 95°C. Modele wykonane są ze stali, co gwarantuje ich najwyższą jakość oraz trwałość. Są grzejnikami modułowymi, co oznacza, że z jeszcze większą łatwością wpasują je Państwo do swoich wnętrz, bez względu na metraż mieszkania. Dostępność zarówno w pionie, jak i poziomie umożliwi za to umieszczenie ich na wąskich lub bardzo niskich ścianach – na przykład w przestrzeni pod oknem lub na poddaszu ze skosami; niektóre z modeli mogą zostać użyte również w roli ścianek działowych, dających niezwykłe efekty wizualne, dzięki ażurowej budowie, oraz zapewniających przyjemną dla wzroku codzienną grę światła w zależności od zmieniających się pór dnia. Opcja chromowana pozwoli na wniesienie do pomieszczenia odrobiny nieprzesadzonego szyku, kolor zbliżony do ścian uczyni grzejnik subtelnym akcentem, a odcień kontrastowy – zrobi z niego oryginalną ozdobę wnętrza.

Przekrój profili grzewczych ma wymiary 30 mm x 40 mm, natomiast kolektorów – średnicę równą 22 mm. W zestawie wraz z grzejnikiem otrzymają Państwo również komplet zaworów, odpowiednio do niego dobranych, a także odpowietrznik i konsole mocujące.

Grzejniki z linii Forma dostępne w są w kilku wariantach:

  • Forma A pion „flagowy”,
  • Forma A pionowy,
  • Forma A poziomy,
  • Forma C pion „flagowy”,
  • Forma C pionowy,
  • Forma C poziomy.