Menu

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hepo/public_html/grzejniki-lazienkowe.pl/templates/gk_simplicity/html/com_content/article/default.php on line 14
Grzejnik Dragon - Radeco

Dragon - Radeco

Dragon to niezwykła drabinka łazienkowa, która przyciąga uwagę gości i solidnie ogrzewa pomieszczenie, w którym się znajduje. Nietuzinkowy projekt należy przypisać polskiej marce Radeco, która ma w swoim katalogu wiele dekoracyjnych modeli.

Kaloryfer potrzebuje dużo przestrzeni, ale za to daje możliwość suszenia kilku ręczników jednocześnie. Profile grzewcze ułożone są symetrycznie w równych odstępach, a całość wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Grzejnik Dragon podłączany jest do instalacji przez wejście dolne środkowe 50 mm.

Kaloryfer Dragon od firmy Radeco
Kaloryfer Dragon od firmy Radeco

Model dostępny jest w całej palecie kolorystycznej Radeco, co nie jest bez znaczenia, bowiem pozwala to na idealne dopasowanie barwy kaloryfera do już istniejącej aranżacji. Jeśli szukasz ciekawego rozwiązania do swojej nowej łazienki, grzejnik Dragon z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Drabinka łazienkowa Dragon
Drabinka łazienkowa Dragon